W czym możemy pomóc?

  • Kompleksowe przeprowadzki

Organizujemy przeprowadzki mieszkań, domów, biur i przeprowadzki lokali usługowych. Oferujemy dowóz materiałów do pakowania (kartony, worki, folia stretchowa i babelkowa) i pakowanie oraz przygotowanie przeprowadzki. Przeprowadzkę organizujemy wg. Państwa potrzeb, z wniesieniem, montażem i demontażem oraz z zabezpieczeniem mebli na czas transportu.

  • Transport palet i towarów

Jeśli chcą Państwo przewieźć towar lub palety z towarem, dysponujemy samochodami dostawczymi z windą (500kg lub 750kg) i wózkiem paletowym.

  • Przewóz mebli i AGD

Przewozimy również pojedyncze meble i sprzęt AGD między mieszkaniami lub ze sklepu - przewiozą Państwo pralkę, lodówkę, dowolne meble, rzeczy osobiste etc.

  • Utylizacja

Wywozimy stare meble i zużyte sprzęty do specjalistycznych punktów utylizacji przedmiotów gabarytowych.

 

Ubezpieczenie

Kierowca (szef ekipy przeprowadzkowej) posiada ubezpieczenie OC przewoźnika lub odpowiada osobiście za powierzone mu rzeczy i ich bezpieczny transport.

 

Cennik

 Cennik naszych usług znajdą Państwo w zakładce CENNIK. Praca w niedzielę i święta +30%. Usługi ponadnormatywne (np. sejfy, pianina) są wyceniane indywidualnie.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub emailowego, poniedziałek-piątek 08.00-19.00 lub w soboty 09.00-16.00. Zamówienia na niedzielę i święta, oraz godziny wieczorne przyjmujemy w godzinach pracy biura.

Liczba odwiedzin dzisiaj: .

Taxi Bagażowe, Przeprowadzki © 2014 | Szablon: W3L | Wykonanie: pozycjonowanie